time to changeNechcete mať už sídlo Vašej firmy v presklenom anonymnom objekte, v ktorom sa Vaši zamestnanci a najmä klienti ťažko orientujú? Nepáči sa Vám pracovať v budove, kde si nemôžete otvoriť okno, a ak áno, tak Vás ruší hluk z frekventovanej ulice? Hľadáte moderné kancelárie s atmosférou Starého Mesta? Uprednostňujete openspace alebo máte radšej menšie útulné kancelárie, kde je všetko poruke a dýcha serióznosťou? Práve to i viac nájdete priamo u nás. 
Takéto priestory ponúkame v našich zrekonštruovaných budovách v historickom centre Bratislavy, ktoré sú vybavené najmodernejšími technológiami a jedinečným interiérom v originálnej dobovej architektúre. Vieme vám ponúknuť najvychytenejšie adresy,  ako sú Hviezdoslavovo námestie, Panská a Sedlárska ulica.
Argumenty o nedostupnom alebo vzdialenom parkovaní sú neopodstatnené, veď často čakanie na preťažené a preplnené výťahy v moderných výškových budovách trvá dlhšie ako samotná romantická prechádzka Starým Mestom k parkovaciemu
domu, čo nezaberie viac ako niekoľko minút chôdze. V blízkom okolí kancelárie sa nachádzajú exkluzívne kaviarne a reštaurácie s možnosťou business lunch s dôležitým obchodným partnerom, alebo ponúkajúce cenovo dostupný obed pre vašich zamestnancov. 
Myslíte, že za prenájom v centre mesta budete platiť viac?
Určite nie, pretože naše ceny za prenájom, vrátane nami garantovaných výhodných cien za parkovanie, sú porovnateľné a často nižšie ako v biznis centrách. Sme spoločnosť s bohatými skúsenosťami v oblasti rekonštrukcií historických budov s ich následnou správou, pričom ku každému nášmu klientovi pristupujeme individuálne.